Ledenlogin

Repetitie

Vrijwilligers

Onze vereniging heeft vele vrijwilligers. Zij zijn, zoals in elke vereniging, ook voor ons onmisbaar. Daarom willen wij op deze pagina graag onze vrijwilligers bedanken. Wij zijn ontzettend blij met jullie!

Nieuwe vrijwilligers zijn altijd meer dan welkom. Met name bij het grote concert in Sporthal Zwaag kunnen wij veel hulp gebruiken bij het omtoveren van de Sporthal naar onze concertzaal. 

Momenteel zijn wij op zoek naar een koffiedame/-heer die eens in de maand de muzikanten van muziekvereniging De Herleving wil voorzien van koffie/thee in de pauze tijdens onze repetitie. Het gaat om één dinsdagavond in de maand, waarbij je tussen half negen en tien bezig bent met kopjes klaar zetten, koffie en thee maken, daarna schenken en vervolgens afwassen. Geen zwaar werk, erg gezellig en het wordt erg gewaardeerd!

    

 

© 2012 - 2019 - Muziekvereniging De Herleving - Alle Rechten voorbehouden